Koszyk

Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień krajowych powyżej 300 zł

O marce

RADOSA powstała przede wszystkim z myślą o kobietach. O stworzeniu dla Was funkcjonalnych, ale jednocześnie pięknych akcesoriów.
Nie ma co ukrywać, że wiodącym bodźcem była miłości do szycia. Drugą miłością jest fotografia, dlatego większość produktów jest stworzona z myślą o pasjonatkach fotografii.
Wśród akcesoriów dla fotografek, dostępnych na rynku, brakowało mi koloru, piękna i rozwiązań niebanalnych. To właśnie dlatego powstał, między innymi, worek na aparat fotograficzny, który jest idealnie przystosowany do noszenia sprzętu, ale z zewnątrz wcale nie wygląda, jaki skarb nosi w środku.

Nie da się jednym zdaniem opisać co nas wyróżnia. Pomysłowość, dbałość o jakość wykonania i każdy detal, dobór wyjątkowych wzorów i indywidualne podejście do klienta to dopiero początek.

Chcemy, żeby nasze produkty podkreślały Wasz styl, Waszą wyjątkowość. Ale nie tylko. W ofercie znajdziecie też bardzo wyjątkowy produkt, który w codzienności przypomni Ci, że jesteś ważna, że jesteś piękna, że jesteś wyjątkowa – są to saszetki z przesłaniem.

Wszystkie produkty szyjemy w naszej pracowni w Toszku.

A prywatnie?

Mam na imię Agata. Lubię się uśmiechać i sprawiać innym radość 🙂
Szczęśliwa żona i mama dwóch cudownych, bardzo żywiołowych chłopców.

Rozkochana w szyciu i fotografii. Postanowiłam więc połączyć obie pasje i stworzyć akcesoria dla kobiet i fotografek, które podbiją świat. W życiu zawodowym ważna jest dla mnie kreatywność, wolność tworzenia oraz radość i satysfakcja. Wtedy mogę powiedzieć, że czuję się spełniona.

Rados(na)a – tworzę, więc jestem!